Budowa maszyn to nasza pasja

WJATECH


Posiadamy bogate doświadczenie w technologii budowy maszyn,

automatów i urządzeń specjalnych.

WJATECH


Specjalizujemy się w tworzeniu profesjonalnych projektów maszyn pod względem mechaniki i automatyki. Zapewniamy kompleksową realizację przedsięwzięć: od fazy projektowej, po wykonanie, uruchomienie i specjalistyczne wsparcie techniczne. Wieloletnia działalność konstrukcyjno-produkcyjna pozwala nam maksymalnie dostosować się do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów.

Przecinarka taśmowa PEGAS-GONDA 500×750 HORIZONTAL X-NC-BS

Dwukolumnowa półautomatyczne piła z kompletnym sterowaniem hydraulicznym zaprojektowana jest do cięcia metalowych elementów konstrukcyjnych typu IPE-HEA-HEB-UPN, oraz profili zamkniętych i rur. Bardzo dobrze sprawdza się również przy cięciu pełnego materiału.

18+

lat doświadczenia

100%

zrealizowanych projektów

260

wykonanych realizacji

Wieloletnie doświadczenie konstruktorów i automatyków pozwala nam na kompleksową realizację projektów maszyn specjalistycznych: od fazy koncepcyjnej, aż do wykonania i uruchomienia. W zakres naszych działań wchodzi również przygotowanie sterowania, schematów elektrycznych i dokumentacji techniczno-ruchowej, a także nadanie certyfikatu CE.

Działalność konstrukcyjno-produkcyjną staramy się w jak największym stopniu dopasować do indywidualnych potrzeb klient, ponieważ dynamicznie zmieniająca się sytuacja w przemyśle zobowiązuje do zwiększenia wymagań jakościowych i wydajnościowych. Pełne wykonawstwo z naszej strony jest gwarancją najwyżej jakości i profesjonalizmu widocznego na każdym etapie powstawania maszyny.

Produkcja specjalnych urządzeń przemysłowych wymaga odpowiednich warunków, dlatego inwestujemy w nowoczesne maszyny obróbcze, które zapewniają nam wysoką precyzję działania.

W naszej pracy bazujemy na nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych, korzystamy z obrabiarek sterowanych numerycznie, a także konwencjonalnych narzędzi. Dbamy o precyzję wykonania powierzonych nam realizacji, na które pozwala nam poziom techniczny zakładu produkcyjnego. Dysponujemy przestronną halą produkcyjną oraz rozbudowanym zapleczem produkcyjno-technicznym.

Oferta


Projekty UE


Wjatech Sp. z o.o. na mocy umowy z Państwowym Funduszem Rozwoju SA otrzymała subwencję finansową
w ramach tarczy finansowej PFR dla małych i średnich firm.

Projekty UE


Wjatech Sp. z o.o. na mocy umowy z Państwowym Funduszem Rozwoju SA otrzymała subwencję finansową
w ramach tarczy finansowej PFR dla małych i średnich firm.

Internacjonalizacja działalności w celu wprowadzenia własnych produktów na rynki zagraniczne

Wzrost efektywności procesów biznesowych poprzez integrację systemów informatycznych AJ Profibud i partnerów

Wprowadzenie na rynek przez firmę AJ Profibud nowej gamy przestrzennych trójwymiarowych elementów zbrojeń 3D

Zakup informatycznego systemu dynamicznej optymalizacji i wsparcia zarządzania procesami produkcji w firmie WJATECH Sp. z o.o.

Wzrost konkurencyjności przedsiębiorstwa WJATECH dzięki wdrożeniu nowego produktu: innowacyjnej osiowej linii technologicznej do zastosowań w branży motoryzacyjnej oraz lotniczej.

Produkcyjne wdrożenie sitodrukarki do nanoszenia warstw światłoczułych na taflach szklanych metodą sitodruku w cyklu automatycznym

Opracowanie w toku prac B+R urządzenia spajającego nowej generacji wykorzystującego technologię ultradźwiękowego zgrzewania hybrydowych materiałów kompozytowych typu CFRP