O nas


WJATECH Sp. z o.o.


Powstała w wyniku scalenia firm z bogatym doświadczeniem w technologii budowy maszyn, automatów i urządzeń specjalnych. Połączenie wiedzy inżynierskiej z doświadczeniem nabytym w firmach zachodnich skutkuje tworzeniem maszyn na najwyższym światowym poziomie.

Pełen profesjonalizm, terminowość, solidność, dbałość o szczegóły, uczciwość zawodowa – takimi wartościami kierujemy się w naszych działaniach. Naszym głównym celem jest dostarczenie klientowi maszyny o możliwie najwyższych parametrach oraz bezkonkurencyjnej jakości wykonania.

W 2017 roku udziałowcy zdecydowali o rozbudowie firmy, która oznaczała m.in. stworzenie większego zakładu produkcyjnego w miejscowości Zaczernie w gminie Trzebownisko. Budowę obiektu, którego powierzchnia wynosi 3.900 m², zakończono w 2018 roku. Nowy zakład produkcyjny WJATECH Sp. z o.o. z częścią socjalno-administracyjną zlokalizowany jest na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej Podkarpackiego Parku Naukowo-Technologicznego po południowej stronie Portu Lotniczego „Rzeszów-Jasionka”.

Certyfikaty i nagrody


Certyfikat członkostwa  klubu biznesowego
PODKARPACKI KLUB BIZNESU

Certyfikat firmy FRONIUS

Certyfikat POLSKIEJ AKADEMII JAKOŚCI ISO 9001:2015

List referencyjny FANUC

Protokoły kwalifikowania technologii spawania

Nagroda ZŁOTY LAUR INNOWACYJNOŚCI  2021
za najlepszy produkt innowacyjny

INNOWATOR PODKARPACIA 2018
pierwsze miejsce w dziedzinie innowacji

Nagroda za zajęcie drugiego miejsca w konkursie 
SPOSÓB NA SUKCES 202
2

Projekt wydawniczy powstały z okazji 25lecia
Specjalnej Strefy Ekonomicznej
EURO-PARK MIELEC