WJATECH Sp. z o.o. powstała w wyniku scalenia firm z bogatym doświadczeniem w technologii budowy maszyn, automatów i urządzeń specjalnych. Połączenie wiedzy inżynierskiej z fachem nabytym w firmach zachodnich skutkuje tworzeniem maszyn na najwyższym światowym poziomie.

Budowa maszyn to nasza pasja, przyświeca nam motto:

My możemy zrobić to lepiej!

Pełen profesjonalizm, terminowość, solidność, dbałość o szczegóły, uczciwość zawodowa – takimi wartościami kierujemy się w naszych działaniach. Naszym głównym celem jest dostarczenie klientowi maszyny o możliwie najwyższych parametrach oraz bezkonkurencyjnej jakości wykonania.

W 2017 roku udziałowcy zdecydowali o rozbudowie firmy, która oznaczała m.in. stworzenie większego zakładu produkcyjnego w miejscowości Zaczernie w gminie Trzebownisko. Budowę obiektu, którego powierzchnia wynosi 3.900 m², zakończono w 2018 roku. Nowy zakład produkcyjny WJATECH Sp. z o.o. z częścią socjalno-administracyjną zlokalizowany jest na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej Podkarpackiego Parku Naukowo-Technologicznego po południowej stronie Portu Lotniczego „Rzeszów-Jasionka”.